CODE:STEAM

Телде (Канарска острва, Шпанија),

21-24. 2. 2022. године

Мобилност бр. 1

На мобилности у Шпанији су учествовали наставници: Бојана Јањанин, Милош Гајић, Милена Анђелковић и Александра Даниловић.

Бухаркент (Турска), 14-17. 6. 2022.

Мобилност бр. 2

На мобилности у Турској су учествовали ученици: Сара Калушевић, Хелена Фрлог, Николина Јефремовић, Павле Ђујић и Вукашин Марчетић. Наставнице: Божица Вукадиновић Самарџија, Теодора Савић и Дубравка Шојат.

Рамнику Валча (Румунија), 7-10. 11. 2022.

Мобилност бр. 3

На мобилности у Румунији су учествовали ученици: Милица Зечевић, Лена Пантелић, Јована Тепић и Милош Страка. Наставнице: Драгана Ђурић, Биљана Поповић, Наташа Ласан и Татјана Стојановић.

Батајница (Србија), 6-10. 3. 2023.

Мобилност бр. 4

На мобилности у нашој школи су боравили ученици и наставници из партнерских земаља, тј. Италије, Шпаније, Румуније и Турске. 22 ученика и 11 наставника провело је недељу дана у нашој школи реализујући Т.А.L.E.S. пројектне активности.

Васто (Италија), 4-7. 5. 2023.

Мобилност бр. 5

На мобилности у Италији су учествовали ученици: Страхиња Павловић, Дуња Радић, Лука Крајишник и Немања Остојић. Наставнице: Дуња Трајковић, Катарина Павловић, Теодора Савић и Дубравка Шојат.